Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 64 îl puteți găsi aici

Distribuiţi | 

[AMV] Senpai

In jos 
AutorMesaj
Senpai
Senpai

Ryo : 0

MesajSubiect: [AMV] Senpai    Lun Dec 22 2014, 19:51

Salutare tuturor Buna

Am decis sa fac si eu un AMV cu ocazia terminari la Manga Naruto, personal imi place sa le fac dar nu am timp dar cu aceasta scuza am spus sa incerc si eu. Urmatorul video din spoiler este primul meu AMV, din pacate nu a iesit dupa cum am ideat dar daca nu m-as fi abatut de la planul initial as fi terminat AMV-ul cam peste 2 luni Rasete vreau sa va spun ca primele secunde la video au fost incepute acum 2 circa, trebuia sa fie gata pe 11 luna trecuta dar...timpul.

Sper sa va placa, inscrieti-va la cananul forumului si dati like la video LoL

Senpai First AMV:

Numai Bine Very Good
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    Mar Dec 23 2014, 08:29

Oh, nu știam că te descurci atât de bine la făcut AMV-uri, știam că cunoști câte ceva, dar vad că ești mai bun de cât credeam. Deși, trebuie să recunosc, începutul a fost cam plicticos, dar ai câștigat puncte la scena luptei/luptelor, unde, zic eu, ai reușit să captivezi atenția ”publicului”, scenele fiind foarte bine ales. Bună treabă!
--------
Dacă nu te superi, ai putea să-mi spui și mie numele melodiei, e destul de interesantă și energică!
Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    Mier Dec 24 2014, 14:41

Și mie îmi place foarte mult AMV-ul. E foarte tare. Și melodia se integrează excelent. Plus, ai lucrat 2 luni la el, ceea ce înseamnă multă muncă. Oricum, te felicit pentru acest AMV super.

Andrei, melodia se numeste : Iron - Within Temptation ^^
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    Mier Dec 24 2014, 22:53

Buna! Ai facut un AMV foarte bun - se vede ca ai depus efort in crearea lui. Spre deosebire de DeadSoul, mie imi place inceputul. Modul in care melodia energetica se ''contopeste'' cu fragmentele video ajuta la construirea si mentinerea suspansului, care mai apoi este urmat de momentul culminant, ce incepe pe la 1:14 si se potriveste foarte bine cu cantecul ales de tine. Imi place creatia ta - sper sa mai faci si alte AMV-uri!
Sus In jos
Senpai
Senpai

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    Sam Dec 27 2014, 21:23

Multumesc pentru interes.

Cum sunt si eu in vacanta am spus sa mai incerc sa fac un AMV, tura aceasta din Sword Art Online.

Senpai 2 AMV: SAO Sinon :

Sus In jos
Matsuri
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    Dum Dec 28 2014, 18:04

E super tare si acesta. Imi place foarte mult. Si iubesc melodia. Se potriveste excelent cu video-ul. Pe parcursul intregului AMV am stat cu sufletul la gura. E foarte captivant, si imi place foarte mult finalul, e interesant. ^^
Sus In jos
BiancaRomelia
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    Lun Dec 29 2014, 03:24

Ia uite ce am gasit LoL, foarte bune AMV-uri! scenele, muzica, sincronizarea, toate sunt la locul lor si se armonizeaza chiar bine! 
Multumita tie, playlistul meu s-a marit cu 2 melodii ^^! grazie!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: [AMV] Senpai    

Sus In jos

[AMV] Senpai
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Fan AMV-
Mergi direct la: