Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Noutăți forum AICI

Distribuiţi | 

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
HPGr33n
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Apr 10 2014, 14:01

Daca m-as trezi langa Izabela... As intreba-o daca stie sa faca multe clatite! Daca raspunde "Da", o iau de sotie si o pun sa-mi faca 10 clatite in fiecare dimineata! AMIN!
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Apr 10 2014, 15:01

daca m-as trezi langa verdeata, l-as intreba ce am facut toata noaptea :>
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Vin Apr 11 2014, 18:26

daca m-as trezi langa inutzza ina as pleca la treaba mea iar pe ea o las sa doarma in continuare
Sus In jos
Ina
Kaigai
Kaigai

Ryo : -1

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Vin Apr 11 2014, 18:33

de m-aş trezi lângă Carina aş tipa cât mă ţin plămânii.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Apr 17 2014, 01:42

inutzza ina a scris:
de m-aş trezi lângă Carina aş tipa cât mă ţin plămânii.

Ina, ai greşit de două ori. Nu ai voie să postezi decât la un interval de două persoane. De exemplu ai postat tu, apoi Constantin, apoi Pikachu Carter şi abia apoi ai putea posta şi tu, înţelegi ce vreau să zic? Respectă, rogu-te, regulile. Ăsta fuse doar un avertisment.

Dacă m-aş trezi lângă Inutzza Ina aş fi mahmură, dar i-aş face clătite; cu toate că înainte de asta aş bate-o cu perna. Nu am mai făcut asta de cam multişor. 
Sus In jos
RedKo
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Apr 17 2014, 09:49

Daca mas trezi langa Ann...nu am cum sa ma trezesc langa Ann pentru ca ar fii pe jos pentru ca mie imi trebe tot patu, dar daca asta s-ar intampla, ias fii luat toata patura.
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Vin Apr 18 2014, 21:58

Daca m-as trezi langa RedKo as sari din pat
Sus In jos
Bogdy NH
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Vin Apr 18 2014, 22:08

Daca m-as trezi langa Carina as intreba-o daca ia placut filmul de aseara.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Vin Apr 18 2014, 22:45

Daca m-as trezi langa Bogdy, m-as speria, fiindca nu il cunosc. Probabil ca as cadea din pat, iar dupa ce m-as trezi de tot as incerca sa-l trezesc si pe el, ca sa aflu de ce ne aflam in acelasi pat...
Sus In jos
Constantin
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Sam Apr 19 2014, 00:46

Lângă Hinata nu o să apuc să mă trezesc, prima dată o să-mi dea Nicu un apel pe skype din care trăznesc BGU'urile. <
Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Sam Apr 19 2014, 14:02

Daca m-as trezi langa Costin i-as da ciocolata pana s-ar mai ingrasa .
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Sam Apr 19 2014, 17:10

Daca m-as trezi langa izabela as face ce si-ar dori .
Sus In jos
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Apr 21 2014, 00:16

Daca m-as trezi lanaga Madalin m-as speria si l-as bate cu perna O.o
Fara suparare , dar daca mai vad pe cineva inafara de mine in patul meu exact cand ma trezesc ma sperii si lovesc cu perna in toate directiile Cineva deja a patit asta , saraca Adriana ...
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Apr 21 2014, 11:44

Daca m-as trezi langa izabela as pleca de langa ea
Sus In jos
CM Nine
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Apr 21 2014, 14:15

Daca ma trezesc langa CarinaObitoLove ii dau doi pumni si o arunc pe geam...
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Apr 21 2014, 15:05

Daca ma trezesc langa CM Line mergem la femei
Sus In jos
Bogdy NH
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Apr 21 2014, 22:35

Daca m-as trezi langa Madalin as las intreba daca vrea sa ne uitam la un film.
Sus In jos
MadalinNaruto
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Apr 21 2014, 23:46

Daca m-as trezi langa Bogdy NH l-as intreba daca vrea sa bem.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Apr 22 2014, 01:45

@MadalinNaruto a scris:
Daca m-as trezi langa Bogdy NH l-as intreba daca vrea sa bem.

Citeşte regulamentul de la jocuri, nu ai voie să postezi decât la un interval de două persoane. Cu părere de rău, amendă. 

On: Dacă m-aş trezi lângă Mădălin m-aş duce să-mi fac ceva de mâncare şi aş suna-o pe Pikachu Carter să vină pe la mine, iar pe Mădălin l-aş pune să facă patul.
Sus In jos
Getker
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Apr 22 2014, 10:39

Daca m-as trezi langa AnnCarter,as fugi mancand pamantul cu tot cu patu
Sus In jos
Paulla_7
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Apr 22 2014, 11:06

Daca m-as trezi langa Getker, cred ca l-as intreba in ce tara ma aflu
Sus In jos
Christian Carter
Kaigai
Kaigai

Ryo : -5

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Apr 22 2014, 12:10

Daca m-as trezi langa Paula_7, probabil ca m-as da jos din pat, as intreba ce-am facut, i-as multumi, dupa care as pleca acasa.
Sus In jos
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Apr 22 2014, 13:29

Daca m-as trezi langa Carter , probabil ca m-as da jos din pat , l-as intreba ce-am facut , i-as multumi , dupa care as pleca acasa O.o
Sus In jos
Light-kun
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Apr 22 2014, 13:44

Daca m-as trezi langa Rin-ka-shi-ka-pu-fii as spune incantatia de invocare invers, ca sa plece o.o!
Sus In jos
CarinaObitolove
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Sam Apr 26 2014, 01:32

Daca m-as trezi langa Light-kun i-as face un 619 a la rey mysterio numai ca sa plece de langa mine
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   

Sus In jos

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 34Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cum se face un blog personal?
» Ce-ai face daca...?
» Triumful dragostei- Triunfo del amor
» Pizza super rapida la microunde
» Flori artificiale(2)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Jocuri pe forum-
Mergi direct la: