Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Noutăți forum AICI

Distribuiţi | 

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Urmatorul
AutorMesaj
Quinzel
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MesajSubiect: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mier Mar 12 2014, 22:37

Da, știu, titlul e cam lung, dar explică și totul. 
Exemplu: deasupra mea e Gheorghe
Pikachu Carter: Dacă m-aș trezi lângă Gheorghe. i-aș face un ceai verde și l-aș împinge jos din pat.
Ann Carter: Dacă m-aș trezi lângă Pikachu Carter, aș avea grijă să îmi ascund Nutella
User3: ...

Am 4/4 pro-uri pentru joc. Katoka, Hatred, Ann Carter, Nywa

Ultima editare efectuata de catre Pikachu Carter in Joi Mar 13 2014, 20:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mier Mar 12 2014, 22:39

Daca m-as trezi cu Pikachu Carter in pat, as intreba-o ce isi doreste sa ii gatesc la micul dejun ^.^.
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mier Mar 12 2014, 23:23

Daca m-as trezi langa Nywa, probabil ca mai intai as fi foarte surprinsa, poate chiar m-as speria, insa dupa ce mi-as da seama cine e, cred ca as pregati micul dejun, mai exact clatite (cu miere, nutella sau cu suc de fructe, as ruga-o pe ea sa aleaga LoL) si am manca impreuna.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mier Mar 12 2014, 23:43

Dacă m-aş trezi lângă Hinata Hyuuga aş avea grijă să verific dacă nu am adormit iar doar în lenjerie intimă. Aş descoperi că da şi m-aş ruşina, apoi aş vedea-o dormind. M-aş îmbrăca şi aş astepta să-mi facă micul de jun pentru că eu nu ştiu să gătesc cam nimic. 
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Mar 13 2014, 12:47

Daca m-as trezi langa Ann Carter as avea grija sa verific daca lenjeria mea de pat este curata.
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai

Ryo : -2

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Mar 13 2014, 15:05

Daca m-as trezi langa CarinaKakashiH m-as speria foarte tare,as cadea din pat si l-as trezi sa il intreb:"Ce mama naibii cauti aici?".
Sus In jos
Quinzel
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Mar 13 2014, 20:33

Dacă m-aș trezi lângă Naruto, m-aș speria, aș urla și l-aș împinge jos din pat.
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Mar 13 2014, 21:09

Daca m-as trezi langa Carter as verifica borcanul de finetti, sa nu cumva sa fie gol. Din nou. Apoi as lua un marker si as incepe s-o desenez. Pe maini, pe fata, pe picioare. As petrece apoi ziua ascunzandu-ma sub pat sau prin dulap ca sa nu ma omoare. 
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Vin Mar 14 2014, 20:46

Daca m-as trezi langa Ann,m-as ascunde si as face sunte bizare sa vad daca se sperie>fericit
Sus In jos
Bogdy NH
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Mar 17 2014, 19:42

Daca m-as trezi langa Naruto ia-s cere un autograf.
Sus In jos
Quinzel
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Mar 17 2014, 21:51

Dacă m-aș trezi lângă Bogdy, m-aș culca la loc și aș lua plapuma de pe el să mă învelesc cu ea.
Sus In jos
Shimozuki
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 18 2014, 18:39

Daca m-as trezi langa Pikachu Carter i-as cere sa cante cantecul lui Pikachu.
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mier Mar 19 2014, 15:59

Daca m-as trezi langa shimozuki m-as speria tare
Sus In jos
Nywa
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mier Mar 19 2014, 19:13

Daca m-as trezi langa Carina, as ruga-o sa imi dea un slap, ca sa arunc dupa un tantar.
Sus In jos
Naruto™
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Joi Mar 20 2014, 14:03

Daca m-as trezi langa Nywa,as trezi-o si as intreba-o cat e ceasul?
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Mar 24 2014, 22:12

Daca m-as trezi langa Naruto™ probabil ca m-as speria, initial, fiindca nu sunt obisnuita sa ma trezesc cu baieti necunoscuti langa mine... Dupa ce as iesi din soc, probabil as investiga impreuna cu el motivul pentru care ne-am trezit in acelasi pat.
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 25 2014, 09:21

Daca m-as trezi langa Hinata.... As fi destul de surprins... As intreba: "Ce cauti la mine in pat?" si de aici pot reactiona diferit depinzand de raspuns: 1. Daca e un motiv bun (ceea ce ma indoiesc xD), m-as duce sa iau salteaua de rezerva, sa ma bag iar la hibernat si daca doreste sa-si continue si ea somnul.... DIn pacate la mine in pat...N-are decat, 2. Daca e un motiv nu foarte bun i-as spune sa plece wink! Simple as that fericit!
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 25 2014, 10:45

Dacă m-aş trezi lângă Victor cu siguranţă ar fi cu ajutorul ceasului deşteptător care ar indica ora 8 am. L-aş zgâlţâi până s-ar trezi şi l-aş invita să alerge cu mine - aşa cum îmi place să fac dimineaţa - , iar el mi-ar răspunde că ar vrea să mai doarmă, dar nu l-aş lăsa şi aş face gălăgie şi aş da pătura pe jos până când ar fi de acord. 
Sus In jos
CarinaObitofan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 25 2014, 11:22

Daca m-as trezi langa AnnCarter as sari in sus de bucurie pentru ca a stat cu mine in pat
Sus In jos
Bogdy NH
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 25 2014, 16:26

Daca m-as trezi langa Carina as lesina.
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 25 2014, 17:33

Daca m-as trezi in acelasi pat cu Bogdy, probabil as reactiona ca Yuno Gasai cand cineva il saruta pe Yukii o.o
*decapitand*
Sus In jos
HPGr33n
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Mar Mar 25 2014, 19:43

Daca m-as trezi cu Sakura-Chan in pat... As aprinde lumina... M-as uita cine e... M-as duce sa iau din nou salteaua de rezerva si m-as infige in ea!
Sus In jos
Quinzel
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Dum Mar 30 2014, 21:50

Dacă m-aș trezi lângă HPGr33n m-aș ridica, aș umple un lighean cu apă și l-aș arunca pe el.
Sus In jos
XanoTHEr.
Lider Akatsuki
Lider Akatsuki

Ryo : 18

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Mar 31 2014, 07:08

Daca m-as trezi langa Pika, probabil as lua-o in brate si as adormi iarasi ^^

I am the Rinnegan                              
Sus In jos
Afycry
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   Lun Mar 31 2014, 10:33

Dacă m-aş trezi lângă Kakashi-san l-aş împinge jos.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?   

Sus In jos

Ce ai face dacă te-ai trezi lângă userul de deasupra ta?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 34Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Diverse :: Jocuri pe forum-
Mergi direct la: