Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 48 îl puteți găsi aici

Distribuiţi | 

Gekiro's wonderful AMV collection

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Gekiro
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MesajSubiect: Gekiro's wonderful AMV collection   Lun Iul 08 2013, 23:08

(banner lipsă frumos)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre Gekiro in Joi Aug 11 2016, 16:18, editata de 4 ori
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai

Ryo : 1

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Lun Iul 08 2013, 23:11

Ei bine, mie imi place la nebunie AMV-ul asta, desi nu e tot lacrimi
Continua, nu am ce critica la adresa ta rolling on the floor
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai

Ryo : 2

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Lun Iul 08 2013, 23:15

Si cand o sa postezi un AMV ? Sau ai facut topicul doar asa ?
Ala nu e AMV, un AMV are peste 3 minute tu nu ai acolo niciun minut, si spui ca e AMV ?
Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Lun Iul 08 2013, 23:17

xAnDrEyX a scris:
Ala nu e AMV, un AMV are peste 3 minute tu nu ai acolo niciun minut, si spui ca e AMV ?

Eh, defapt e beta, sau MEP part, dar tot se numeste AMV... mai mult AMV part, dar tot peacolo e -.-"
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Lun Iul 08 2013, 23:29

Sakura-Chan a scris:
xAnDrEyX a scris:

Eh, defapt e beta, sau MEP part, dar tot se numeste AMV... mai mult AMV part, dar tot peacolo e -.-"

Eu cand ma uit la un AMV vreau sa imi exprime ceva, sa simnt ce vrea sa zica acel AMV.
Cand am intrat pe topic, nu m-am uitat la durata, si am dat play...ce sa zic era foarte fain. melodia se potrivea, efectele erau faine, ma asteptam sa vad ceva frumos, stau ascult AMV si vb pe chat cand deodata se opreste, m-a lasat rece...Se vede ca se pricepe, insa astept sa faca un AMV "complet", pentru a vedea cat de bine se descurca, iar apoi sa imi exprim o parere completa.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 07:43

xAnDrEyX a scris:
 Eu cand ma uit la un AMV vreau sa imi exprime ceva, sa simnt ce vrea sa zica acel AMV.
Cand am intrat pe topic, nu m-am uitat la durata, si am dat play...ce sa zic era foarte fain. melodia se potrivea, efectele erau faine, ma asteptam sa vad ceva frumos, stau ascult AMV si vb pe chat cand deodata se opreste, m-a lasat rece...Se vede ca se pricepe, insa astept sa faca un AMV "complet", pentru a vedea cat de bine se descurca, iar apoi sa imi exprim o parere completa.

Andrey, daca tot nu ti se pare AMV, atunci uite la AMV-uri pe YT, unde au peste 3 minute. Poate nu pare, dar e greu sa coordonezi fiecare miscare cu muzica, ca sa iasa frumos, el a facut m-ai scurt pentru ca e obositor sa alega parte dupa parte la fiecare 5 secunde, deci ai macar putin resprect pentru munca lui.
Sus In jos
DeadSoul
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 09:10

Yoko a scris:
xAnDrEyX a scris:

Andrey, daca tot nu ti se pare AMV, atunci uite la AMV-uri pe YT, unde au peste 3 minute. Poate nu pare, dar e greu sa coordonezi fiecare miscare cu muzica, ca sa iasa frumos, el a facut m-ai scurt pentru ca e obositor sa alega parte dupa parte la fiecare 5 secunde, deci ai macar putin resprect pentru munca lui.

Si ti se pare tie ca nu am respect ? Am zis cumva "Date dreq de aici, ca e oribil", "Ce naiba faci, asta nu e AMV e oribil lasate", sau comentezi sa te afli in treaba ? 
El a facut acest topic pentru a pimi openii, in legatura cu munca lui iar eu mi-am exprimato pe a mea, tu ce crezi ca un subiect se creeaza doar pentru laude ? Un subiect se creaza pentru a primi paraeri/sfaturi/critici si mai greu laude.

P.S:Haideti sa incheiem discutia asta pentru a nu face chat aici.
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 10:14

Ce melodie este?Imi place si inceputul povestii,continua si fa unul intreg.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 10:26

@Andrey: Am discutat aseara.In plus,tu folosesti Movie Maker,nu? Eu Sony Vegas. wink
@Sasuke: Uita-te in descriere la video.

P.S: Another one.
Spoiler:

Sus In jos
UzumakiNaruto
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 10:40

Doua lucruri nu prea imi plac:
1.Se termina brusc..
2.E scurt,trebuia sa il faci macar de 3 minute
In rest imi place,melodia e faina si se potriveste bine cu video!
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 10:49

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Doua lucruri nu prea imi plac:
1.Se termina brusc..
2.E scurt,trebuia sa il faci macar de 3 minute
In rest imi place,melodia e faina si se potriveste bine cu video!

Nu va inteleg.Ce aveti frate cu 3 minute.Scrie undeva ca trebuie ca un AMV sa fie strict de 3 minute?Cine zice asta.Sau trebuie sa o fac ca zice cineva?Incercati voi daca vi se pare mai usor wink.Nu fac ASMV-uri ca sa le fac de 50 de minute.Macar daca ati sti cat de greu e.Doar va bateti gura,si voi ati facut ceva mai bun?
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 11:24

Gekiro,taci,ca amv-urile tale pe langa ale altora e nimic.

Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 12:40

Gekiro, mie doar un lucru nu-mi place: ca se termina brusc melodia. O mai poti lungi putin wink
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 13:22

Gekiro,taci,ca amv-urile tale pe langa ale altora e nimic.

Te crezi mai bun,dovedeste-mi.
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 13:35

Prea scurt..incearca sa i faci mai lung , in rest melodia e buna si nu duce lipsa de efecte...
Sus In jos
Sasuke清
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 13:42

Gekiro,eu am zis de altii ma bunule,ca nu-mi plac in mod special AMV-urile.

Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 13:44

DarKOn3 a scris:
Prea scurt..incearca sa i faci mai lung , in rest melodia e buna si nu duce lipsa de efecte...

Deci.Sa pun punct acestor critici despre durata.Va explic de ce nu le lungesc ca sa fie de *100 de minute*.
~Pai.Eu fac AMV-uri cand sunt pe laptop,deoarece PC-ul meu inca nu e destul de *capabil* sa poata randa un video sau mai bine zis sa il poata face fara lag.Si cand sunt pe laptop nu am tot timpul din lume.Asa ca [VIRGULA] cand o sa mi se repare PC-ul voi incepe sa fac alte amv-uri,mai lungi si mai bune.

Edit:
Citat :

Gekiro,eu am zis de altii ma bunule,ca nu-mi plac in mod special AMV-urile.

Sasuke.Ma Sasuke.Nu te inteleg pe tine.Dupa ce ca tu iei alte AMV-uri,si le pui la tine,COMENTEZI la AMV-urile mele,care sunt muncite de mine.Ar fi mai usor sa iau AMV-uri mai bune ca ale mele si sa le pun aici,sa ma dau mare ca si cum ar fi ale mele,cum faci tu.
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 14:34

~Inca un AMV.Scuze pentru post dublu.
Spoiler:

Sus In jos
Makise
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 14:35

Exista butonul EDIT!  Sper ca nu se va mai intampa. Acesta este un advertisment!
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 14:39

Sakura-Chan a scris:
Exista butonul EDIT!  Sper ca nu se va mai intampa. Acesta este un advertisment!

Stiu.Nu am vrut sa editez a doua oara pentru ca ar fi tot inactiv si nimeni nu l-ar mai vedea nimeni.Cu toate astea,scuze.
Sus In jos
Katoka-chan
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 20:31

Este simplu fericit editezi ultimul mesaj, si apoi poti ruga un membru sa lase comm, si astfel vor vedea mai multi fericit

Ultimul AMV imi place foarte mult fericit Ca veni vorba :-? ma reapuc de Bleach fericit) Imi poti spune numele melodiei?
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mar Iul 09 2013, 20:34

Este simplu fericit editezi ultimul mesaj, si apoi poti ruga un membru sa lase comm, si astfel vor vedea mai multi fericit

Ultimul AMV imi place foarte mult fericit Ca veni vorba :-? ma reapuc de Bleach fericit) Imi poti spune numele melodiei?

Stiu ca e simplu.Doar ca am explicat mai sus de ce nu am facut-o.Melodia este Ashes Remain - Right Here
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mier Iul 10 2013, 21:55

Inca odata,postez inca un amv. wink 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Arcanis
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Mier Iul 10 2013, 22:22

Destul de bun amv-ul , desi nu imi place cum se termina melodia...puteai macar sa o mai lasi 2 secunde sa spuna ultimul cuvant iar apoi incet,incet sa se opreasca(ar fi fost un final mult mai bun/parerea mea).In rest , inceputul este bun,pe la mijloc imaginile nu sunt legate cu niciun efect si sunt puse aleatoriu.Pentru avest amv ofer nota 8 din 10 wink scazand doar pentru asezarea imaginilr si sfarsitul melodiei.In ciuda spuselor mele de mai sus se vede o imbunatatire la capitolul amv.Spus pe scurt , este un amv bun(mai bun ca anterioarele) si dabea astept sa vad ce mai faci happy
Sus In jos
Gekiro
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   Joi Iul 11 2013, 13:35

M-am bagat la Amv-ul lunii rolling on the floor Oare a meritat? Asadar,cum am spus acolo,cine nu crede ca Jok3ere a fost fostul meu cont de youtube,sa se uite la dovada care am sa o postez mai in jos.
 - https://www.youtube.com/watch?v=MbIE5v5BoDA - In videoul asta am scris numele KidduTz si am scris in descriere KiddutZ=Jok3ere=Me. Poate va intrebati si CE INSEAMNA ASTA,nu? Pai.Numele KidduTz a fost nickname-ul meu pe Naruto-Arena. Si da,inca mai am contul,ca dovada. 
Poza:

Daca va uitati la data cand a fost creat contul vedeti ca a fost facut in 2011,ca si AMV-ul. wink
~Sper ca am clarificat lucrurile.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Gekiro's wonderful AMV collection   

Sus In jos

Gekiro's wonderful AMV collection
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Fan-Club Romania  :: Fan Zone :: Creaţii Universale :: Fan AMV-
Mergi direct la: