Naruto Fan-Club Romania
Bine ai venit!
Sperăm să te distrezi pe forumul nostru.

Sfat: Pentru a avea acces la toate informațile forumului si pentru a face parte din comunitatea noastră, te rugăm sa te înregistrezi.

Naruto Fan-Club Romania

Un forum tematic Naruto dedicat experienţei unice de a deveni un ninja!

PortalAcasaFAQCautareConectareInregistrare
Boruto episodul 64 îl puteți găsi aici

Distribuiţi | 

Nicoleta AMV

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai

Ryo : 0

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Mier Sept 04 2013, 12:10

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris:
Uite la blure cu cine o compara pe Yoko.Yoko e yoko asa ca nu incepeti sa o comparati pe ea cu diferiti maestri in AMV-uri.Cui ii place ce face ea sa ii placa,cui nu,nu si punct.
Mario,daca vrei,as putea sa te ajut eu.Lasa-mi doar un pm.
Daca vrei sa fi mai bun, trebuie sa ai o tinta pusa sus! Astfel ai mai multa motivatie!
Vrei sa zici ca tu, nu teai interesat la diferite imagini in PS cum se fac sau nu ai urmarit tutoriale care sunt facute de "maestri in PS"?
Eu ii spun ce trebuie, ca nu vreau sa o lingusesc, ci sa ii arat cat de buna este ea pe langa altii, si sa o motivez sa devina mai buna.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Lun Noi 04 2013, 13:39

Am mai facut cateva, dar nu le-am postat.

[SAO & Naruto] ~ Renegade

[SAO & K-Project]Never too late

Sasuke vs Itachi
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Joi Noi 07 2013, 15:00

Sus In jos
Quinzel
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Joi Noi 07 2013, 15:15

Buna Yoko. Am venit si eu pe-aici. Ultimele doua AMV-uri sunt superbe, nu ca celelalte n-ar fi, dar la acelea m-am uitat acum. Primul imi place mult, dar al doilea si mai mult. La ambele imi plac melodiile alese si se vede ca ai muncit la ele. La al doilea ai pus niste efecte superbe. Esti talentata (la prea multe). Bafta in continuare!
Sus In jos
¬Crowley¬
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Joi Noi 07 2013, 16:29

Bravo, astea sunt mai frumoase. bine ca am terminat Ao no Exorcist in dimineata asta, ca altfel ma plangeam de spoiler de final fericit). oricum, la primul AMV pe la sfarsit devine stresant efectul ala. sti la care ma refer, cel dintre scene. al doilea imi place, inafara de "miscarile" si "rotatiile" cadrelor, care imi plac de incepator. restul este perfect.
Sus In jos
FanN
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Joi Noi 07 2013, 21:59

Stiu Scena:)) Serialului  Imi place mult povestea serialului... . Foarte reusit amvu GJ!
Sus In jos
Damaris
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Vin Noi 08 2013, 16:33

Omg, deci cat sunt de misto o.o Nu stiam ca voi gasi asa ceva cand am intrat aci o.O Ce persoana poate alege o melodie asa de super si sa faca un amv asa de misto din prima...? Extraterestru sexy ce esti, ma sperii! O.o :-s Tu nu esti de pe Terra! Nepamanteanco! Si bineinteles, ca sa ma treaca pe mine mai multi fiori de surpriza, vad un amv cu Shukaku o.O Care e si ala la fel de super exatra gica ultra misto. 
[Itachi&Sasuke AMV] ~ Phenomenon 
O.O Deci asta a fost the best! Da, acum sunt hotarata. imi place la nebunie cum din prima suntem prinsi in amv-ul tau si God stie, e imposibil sa mai iti dezlipesti botul de ecran odata ce a inceput o.O Am dat replay la melodia aia de doua ori. 
Te iubesc o.o
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Vin Noi 08 2013, 20:09

Ma Yoko nu era de ajuns talentu in photoshop , vad ca ai si in AMV , sunt foarte reusite . Incearca sa le faci sa aibe un timp mai mare decat 1 minut , cauta materilale , stiu ca AMV-urile sunt mai grele decat un avatar dar incearca
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Sam Mar 08 2014, 11:36

Sus In jos
izabela :*
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Sam Mar 08 2014, 12:59

Mi-ai adus aminte ca trebuie sa incep sa ma uit din nou la Kuroko no basket (lasasem episoadele sa se starnga ^_^ ) . Foarte frumos , tine-o tot asa si tot ce se mai poate spune .
Sus In jos
Afycry
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Lun Mar 31 2014, 11:55

Bravo , amv-ul cu Gaara imi place cel mai mult , tine-o tot asa .
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Sam Aug 23 2014, 20:37

Topic inchis.
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Lun Dec 29 2014, 15:45

I'm back.

Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Dum Feb 22 2015, 19:23

Sus In jos
Nekirus
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Lun Feb 23 2015, 14:02

Bună Nicoleta! Am văzut câteva din AMV-urile tale. Din păcate pe primele nu le-am putut vedea pentru că îmi spune că sunt indisponibile. Asta e. O să-mi spun părerea legate de ultimele pe care le-ai postat. Îmi plac. Adică se vede faptul că te pricepi. Muzica aleasă e foarte bună, efectele pe care le dai sunt super iar felul în care faci montajul e bun. Cadre rapide în concordanță cu muzica, care nu te plictisesc și îți tranmit o emoție. Singurele chestii pe care ți le reporșez sunt faptul că parcă unele dintre ele sunt prea scurte. Uhm, înțeleg că mai bine face ceva scurt și de calitate decât ceva lung și făcut de mântuială, însă cred că dacă ai avea răbdarea să acorzi mai mult timp realizării unui AMV ai putea face unul și mai lunguț și de calitate. Also, luminozitatea e prea puternică. La un moment dat m-a deranjat la ochi lumina aia omniprezentă. Încearcă să mai reduci din ea. În rest totul e ok, ai un stil bun și aștept să mai ce creezi. Baftă multă!
Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Mier Mar 04 2015, 18:36

Sus In jos
Nicoleta
Kaigai
Kaigai

MesajSubiect: Re: Nicoleta AMV   Dum Iun 21 2015, 23:17